abramshlimazl wrote in bar_chk

БЕЛАРУСЬ. #Тихановський - ватник , путиносос.

Але давайте по порядку. Спочатку був знайдений згаданий вище пост (архів) Тихановського у Facebook, який він зробив у новорічну ніч, 31 грудня 2016 року.

Такий само допис Тихановський продублював  і в соціальній мережі “ВК” (архів). Тобто він цілком свідомо двічі у своєму новорічному вітанні опублікував фотографію з Путіним головою держави-агресора, яка на той час анексувала український Крим, окупувала частину Донбасу, вбила майже 13 тисяч громадян України, бомбардувала мирних жителів Сирії і здійснила терористичні операції по всьому світу. Перелік “добрих справ” вражає. Але звернемо увагу, що на тлі інших дописів Тихановського у Facebook на той час цей пост виглядає цілком органічно.

Сергій Тихановський в окупованому Криму

7 березня 2017 року у Facebook-стрічці Тихановського з’явився пост Олександра Луценка, де він повідомляє, що до нього напередодні завітали його друзі, – та додає фотографію, на якій він обіймає Олександра Доброва та Сергія Тихановського.

Скріншот поста Олександра Луценка

Ключовим тут є те, що Луценко на той час жив у Ялті. За його словами, він переїхав сюди через те, що йому було небезпечно залишатися на підконтрольній Україні території. Слід зазначити, що стосовно Революції Гідності та законної влади в Україні він використовує повний набір штампів російської пропаганди.

Олександр Луценко, уродженець Дніпропетровської області (архів акаунту), був одним із засновників православного благодійного центру соціальної адаптації, створеного у Дніпрі для допомоги в’язням.

В свою чергу, Олександр Добров – православний паломник, уродженець Павлограда Дніпропетровської області (архів акаунту). Жив в Україні, Росії. У 2018 році переїхав з Москви на тимчасово окуповану територію Криму. За даними розвідки відкритих джерел, він неодноразово незаконно перетинав державний кордон України.

В Facebook-акаунті Олександра Доброва був знайдений допис від 4 березня 2017 року з чекіном в аеропорту Сімферополя (архів).

З моменту окупації Криму в 2014 році він приймав виключно російські літаки і був головним аеропортом в Криму до введення в експлуатацію в 2018 році, в декількох кілометрах від нього, нового аеропорту, побудованого російською окупаційною адміністрацією.

5 березня 2017 року у своєму Facebook Добров публікує селфі  з Тихановським в автобусі (архів). За даними геолокації, допис був зроблений у місцині під назвою Карач.

Скріншот допису із селфі Олександра Доброва та Сергія Тихановського. На фото виділена червоним прямокутником геолокація фотографії

Карач сьогодні є західною частиною села Скворцове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим (точні координати: 45°04′35″ 33°48′35″).

Супутникове зображення з сервісу Google Earth

Як видно з карти, село Скворцове лежить недалеко від колишнього аеропорту Сімферополя, який знаходиться в н. п. Аерофлотський, на 8 км на північний захід від столиці Криму.

Наступного дня, 6 березня 2017 року, за словами Олександра Луценка, Тихановський та Добров відвідали його в Ялті.

Зліва направо: Олександр Добров, Олександр Луценко та Сергій Тихановський. Тимчасово окупований Крим, Ялта, березень 2017 року

Перебуваючи в Криму разом з Тихановським, Добров відкрито поширює в соцмережі духовні ідеали типового “русскомирца”, зізнається, що готов хоч зараз померти за Росію, а бути росіяніном для нього – це сповідувати Христа навіть ціною власного життя.

В коментарі до цього допису Сергій Тихановський щиро визнає Олександра Доброва та Олександра Луценка своїими духовними братами.

Духовні скрєпи

Показово, що Facebook-стрічка Сергія Тихановського перед поверненням до Білорусі просто рясніла фотографіями російських православних церков та постами про російську монархію.

У 2016 році він навіть брав участь у міжнародному фестивалі православних ЗМІ «Вера и слово» і, за його словами, зустрівся там із патріархом московським Кирилом (Гундяєвим).

Під час вивчення акаунту Тихановського було знайдено створене ним власноруч відео, наскрізь просякнуте світоглядом «русского мира» (архів). У підписі до відео він не розкриває мету його створення, але з коментарів випливає, що це свого роду жарт.

Відеоряд та смислове навантаження більш ніж показові: ми бачимо російські «Іскандери», «ворожий Захід» та ядерний вибух на місці Мангеттену. Якщо це такий жарт, то він дуже невдалий.

І, наприкінці – відеозізнання самого Тихановського, в якому він стверджує, що “русский мир” набагато більший за територію Росії, що він включає всіх, хто розмовляє і думає російською, а Білорусь була його частиною. Показово, що до цього часу у відкритому доступі виявлено лише цей запис, але на основному YouТube-каналі Тихановського “Страна для жизни” він не збережений.

Замість висновку

Рішення оприлюднити цю інформацію було прийнято після ретельного аналізу всіх можливих ризиків та наслідків для Сергія Тихановського.

. Люди мають знати все про тих, хто вирішив змінити не лише власну долю, але й долю всієї Нації. У цій ситуації бездіяльність і приховування істини лише сприяє тріумфу сил зла.

Трохи дивно, чому ця інформація раніше ніде не публікувалася. Дописи та фотографії Сергія Тихановського у Facebook є загальнодоступними та повністю відкритими. Ще більше питань виникає при спробі пояснити, як людина з виразними проросійськими поглядами, кандидат до бази центру “Миротворець”, змогла лише за один рік своєї медійної діяльності заробити значний соціальний капітал, який дозволив їй претендувати на найвищу посаду в державі. 

Причиною цього може бути не лише домінування Росії в білоруському інформаційному просторі, але й наочна деградація демократичних політичних інститутів та тривале розмивання національної ідентичності під час режиму внутрішньої окупації Білорусі.

promo bar_chk май 6, 2016 20:45 1979
Buy for 100 tokens
3 поста в сутки, приветствуется аккуратное и красочное оформление Нас читают в России, Аргентине, Украине, США, Норвегии, Белоруси, Израиле, Индии, Молдове, Германии, Канаде, Турции, Бразилии, Японии, Гонконге, ЮАР, Сингапуре, Эстонии,…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your IP address will be recorded